YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

  Yazılım projelerinin başarısının altında yatan en önemli etmenlerden biri verimliliktir. Size geliştirmekte olduğumuz özel ve sektörel yazılımlarla en iyi şekilde bu verimliliği sağlamaktayız. Logo ve diğer programlar arasında fatura aktarımı, fiyat aktarımı, otomatik fiş oluşturma gibi kullandığınız programlar içinde sizin işinizi kolaylaştırcak ve zamanınızı en uygun şekilde kullanmanızı sağlıyacak arayüz uygulamalarımız mevcuttur. (Sadece arayüz programları ile sınırlı kalmayarak sizin istediğiniz özel yazılımlarıda belirtilen ihtiyaçları karşılıyacak,her bireyin tamamen kolay , sorunsuz ve etkin şekilde kullanılabileceği özel yazılımlarımız uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. ) Yazılımlarımızda (bilgisayar dünyasının teknoloji devi olan) Microsoft ürünlerine ağırlık veriyoruz. Kullandığımız başlıca diller ve araçlar Framework 3.5, C#, Asp.Net,Php, MYSQL, MSSQL ve VB 6.0 dır.

Antalyanın gelişmekte olan yazılım dünyasının öncüsü olan firmamızda Ticari ve özel yazılım olarak her türlü danışmanlık, geliştirme ve destek hizmetlerimiz mevcuttur.

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • ANTALYA KOLEJİ OKULLARI olarak ZED YAZILIM LTD. ŞTİ. ne, yapmış olduğu web portalı ve destek konusunda firmamıza karşı özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz....
  Pınar ZOREL
  ANTALYA KOLEJİ
  Bilgi İşlem Müdürü
 • Zed Yazılım'a Logo ürünleri desteği ve rapor çözümleriyle ilgili özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.
  Celil ECİRLİ
  ZİRVE SULAMA (ARDENT GROUP)
  Genel Müdür
 • Zed Yazılım'a Herbaryum odamız için yazdırdığımız Herbaryum-Z programı için teşekkür ediyoruz.
  Candan Aykurt KEMALOĞLU
  AKDENİZ ÜNİ. FEN FAKÜLTESİ
  Yard. Doç.
 • Zed Yazılım'a İçerik yönetimi yapabildiğimiz web sitemiz için teşekkür ediyorum.
  Tahir TULUK
  TULUKLAR TEKNOLOJİ
  Genel Müdür

TEKNOLOJİK ALTYAPIMIZ

ZED E-BÜLTEN

Zed hakkındaki gelişmeleri yakından takip etmek için e-bülten listemize hemen kaydolun.