Zed Yazılım Hakkında

        Zed Yazılım başarılı olmayı hedeflediği bilişim sektörüne 2007 yılında katılmıştır.  Firma Genç, dinamik ve uzman kadrosuyla alanında en iyi hizmeti verebilmek ve hedeflerine ulaşabilmek amacıyla gelişmiş teknolojide alt yapılar kullanarak müşterilerine güçlü, çevik ve esnek ve çözümlerle kaliteli hizmetler sunmaktadır. 
 
        Hizmet sektörünün en önemli unsuru olan müşteri memnuniyeti ve iş verimliliğini attırmak firmanın en genel misyonudur. Zed Yazılım Logo, Microsoft ve diğer işortakları ile birlikte turizm, tarım, sanayi ve çeşitli perakendecilik sektörlerinde hizmet vererek kalite odaklı faaliyet göstermektedir.

        Zed Yazılım KOBİ’lere yönelik olarak Logo ürünleri ile satışı, eğitimi ve satış sonrası destek hizmetleriyle çözümler sunmaktadır. Butik yazılımlar, sistem yönetim ve danışmanlığı, online raporlama hizmetleri, Windows server ve SQLServer yönetimi,  birebir bağlantı ve bakım hizmetleri bu çözümlerden bazılarıdır.

        Firmanın diğer başlıca faaliyetleri  KOBİ kanalında ise profesyonel, esnek ve yönetilebilir Web çözümleridir. Yazılım çözümlerimiz bölgenin en seçkin firmaları tarafından tercih edilmiştir.
        
        Vizyonumuz; daha kaliteli, daha verimli ve daha çok hizmeti siz değerli müşterilerimize verebilmek ve sizlere zaman ve para kazandırabilmektir. Çünkü;  biz biliyoruz ki müşterilerimizin daha çok kazanması bizi hedeflerimize ulaştırarak en doğru kazancı sağlamaya ve mutluluğumuza sebep olacaktır.

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • ANTALYA KOLEJİ OKULLARI olarak ZED YAZILIM LTD. ŞTİ. ne, yapmış olduğu web portalı ve destek konusunda firmamıza karşı özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz....
  Pınar ZOREL
  ANTALYA KOLEJİ
  Bilgi İşlem Müdürü
 • Zed Yazılım'a Logo ürünleri desteği ve rapor çözümleriyle ilgili özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.
  Celil ECİRLİ
  ZİRVE SULAMA (ARDENT GROUP)
  Genel Müdür
 • Zed Yazılım'a Herbaryum odamız için yazdırdığımız Herbaryum-Z programı için teşekkür ediyoruz.
  Candan Aykurt KEMALOĞLU
  AKDENİZ ÜNİ. FEN FAKÜLTESİ
  Yard. Doç.
 • Zed Yazılım'a İçerik yönetimi yapabildiğimiz web sitemiz için teşekkür ediyorum.
  Tahir TULUK
  TULUKLAR TEKNOLOJİ
  Genel Müdür

TEKNOLOJİK ALTYAPIMIZ

ZED E-BÜLTEN

Zed hakkındaki gelişmeleri yakından takip etmek için e-bülten listemize hemen kaydolun.